TR EN
Menü Simge
TR EN
DEALERSHIP
CORPORATE

Since 2014, Nano Cutting Tools Co.Ltd. is located in the ivedik OIZ region and one of the leading companies in the sector; Walter Cutting Tools, Haimer, Lang, Bahco companies in Ankara and surrounding provinces are authorized dealers.

Nano Cutting Tools; As well as for the automotive, aerospace, railway and general machinery processing and other industries, it also provides technical support and sales of innovative and high precision products in the metal-cutting-processing industry.

Nano Cutting Tools company offers solutions to its customers by providing minimum cost and maximum efficiency with its experienced and professional sales staff in chip removal technology.

SPECIAL APPLICATIONS
MOBILEAPPLICATION TOOL

Demo aracımızı müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin başka bir parçasıdır. Bu hizmetimiz ile özel ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza uygun amaçlı tavsiye ve tanıtım sunmaktayız.

 

En son teknoloji Bahco El Aletleri ve Ekipmanları ile donatılmış aracımız ile Bahco El Aletleri ve Ekipmanlarının her bir üretici ve gelişmiş üretim tesisine uygun olduğunu size gösterebiliriz. Uygulama mühendislerimiz alanında en iyi uzmanlardır ve bir ziyaretleri ile size Bahco’nun modern teknolojisini kullanımının potansiyel yararlarını gösterebileceklerdir.