TR EN
Menü Simge
TR EN

ÇANTALAR


Üst düzey ekipman koruması

Yaklaşık 40 yıldır Peli Products, dünyanın en dayanıklı Koruyucu Çantasının (Protector Case™) üreticisi olarak gurur duyduğu bir itibara sahiptir. Aslına bakarsanız bu kategoriyi bir icat ettik. Yıllardır çantalarımızın oldukça çılgın ve hatta önemli etkinliklerde kullanıldığını görüyoruz.

Peli™ çantaları

Irak'ta helikopterlerden atılmış, Norveçin buzlu fiyortlarında yüzdürülmüş ve Tanzanya'da SUV'ler tarafından çekilerek taşınmıştır. Çantanın dışında görünen birkaç çiziğin haricinde içinde taşınanlar hasar görmemiştir. Bütün bunlar, büyük bir övünme hakkına karşılık küçük ayrıntılardır. Bütün mesele, malzemelerinizi A noktasından B noktasına, sağlam ve işlevsel olarak, yani tam da olması gerektiği gibi götürmekten ibarettir. Çünkü derginizin gelecek sayısının kapak fotoğrafını çekeceğiniz büyük formatlı fotoğraf makinenizi veya bir insanın hayatını kurtarabilecek bir defibrilatör gibi paha biçilemez önemde bir cihazı taşıyor olabilirsiniz.

Hafif ve dayanıklı Peli™ Storm Case™ serisi

Hem laboratuar hem de sahada yıllara dayanan mükemmelleştirme çalışmaları ve testlerin bir sonucudur. Düşük sıcaklık ve darbe testlerinde sağlamlığı kanıtlanan tescilli HPX™ plastik reçineden, kolaylıkla açılan patentli Bas-Çek mandala kadar bu hafif çantaların her özelliği, önemli donanımlarınızı korumak için tasarlanmıştır.

Peli™ Storm Case™ serisi

Aaskeri test gereksinimlerini karşılayacak ve hatta aşacak şekilde tasarlanmıştır. Çoğunun havayolu taşımacılığına uygun olmasının yanı sıra tümü uluslararası olarak taşınabilir.

Peli Air çantaları

Peli'nin kırılmadan darbeleri yaylanarak atlatan tescilli formülünün yeni nesli olan yüksek kaliteli hafif HPX2 reçineden üretilir. Meşgul gezginler düşünülerek tasarlanan 1535 Peli Air çantası (Tekerlekli El Çantası) ve 1615 Peli Air çantası (Tekerlekli Kabin Çantası) mevcut havayolu boyut yönetmeliklerine uygundur*. * Kesin ölçüm gereklilikleri için havayolunuzla iletişime geçin.