TR EN
Menü Simge
TR EN

AYDINLATMA ÜRÜNLERİ


Profesyonel seçenek

Peli’nin gelişmiş aydınlatma çözümleri, dünyanın her yerinde zorlu koşullarda çalışan profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Peli’nin gelişmiş aydınlatma araçlarından oluşan kapsamlı serisinde hemen her uygulama için bir aydınlatma çözümü bulunur.

ATEX Sertifikalı

Peli'nin kapsamlı Bölge 0 ve Bölge 1 fenerleri, ATEX Yönergesinin en yüksek standartlarıyla uyumludur ve IEC (Uluslararası Elektroteknik Komisyonu) gereksinimlerini karşılar. Tehlikeli bölgelerde kullanım için tasarlanmıştır. İlaç endüstrisi, yangın ve kurtarma, tehlikeli maddeler ve diğer yüksek riskli endüstrilerde çalışan profesyoneller, Peli'nin çok çeşitli riskli durumlar için gerekli olan güvenlik onaylarına sahip olmasından dolayı kendilerini güvende hissedebilirler.

Gelişmiş LED Teknolojisi

Gelişmiş LED'ler içeren operasyon fenerleri, uzun süre güçlü ve son derece etkili aydınlatma sağlar. İşin doğasına uygun olarak, sert darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Seçkin modellerde, benzersiz bir kaymaz kavrama kolu bulunur. 7060 LED içeren fenerlerde patentli çift anahtar teknolojisi kullanılmıştır. Peli ve Los Angeles Polis Teşkilatının (LAPD™) işbirliğinin bir ürünü olan fenerler, birçok polis teşkilatında standart olarak kullanılmaktadır.

Elleriniz serbest kalsın

Atölyede veya ana kampta iki elinizi de kullanmak zorunda olduğunuz işlerde Peli™ kafa fenerleri, size doğru yolu gösterir. Son derece parlak Akkor veya LED modeller, kask/baret üzerinde kullanım için bir kauçuk bandın yanı sıra baş üzerinde kullanım için ayarlanabilir bir kumaş bant da içerir.

Pazardaki en verimli şarj edilebilir aydınlatma sistemi

En zorlu görevler için Şarj Edilebilir Pilli Aydınlatma
• Taşınabilir Aydınlatma kategorisi yeniden tanımlandı
• Sınıfının En İyisi, performans ve dayanıklılık
• Ağır İşler için Tasarlanmıştır
• Güvenli, Gürültüsüz, Dumansız
• Spot Aydınlatma, Projektörlü Aydınlatma, NVG Aydınlatma
• Yeni Akıllı Kontrol Anahtar Teknolojisi güç çıkışı ve yanma süresini optimum hale getirir (9460, 946RS, 9470 & 9470RS)
• Tehlikeli bölgeler için ATEX Sertifikalı Güvenlik modelleri